James Brown – Black Caesar (Red Vinyl) LP
Verkrijgbaar bij Bennies Fifties en de online Fifties Store
Black Caesar is de legendarische soundtrack van de gelijknamige blaxploitationfilm uit 1973, gecomponeerd en uitgevoerd door James Brown. Dit album behoort tot de meest invloedrijke soundtracks uit de jaren zeventig en laat de “Godfather of Soul” horen op het hoogtepunt van zijn creatieve kracht. Met een onweerstaanbare mix van funk, soul en rhythm & blues vormt Black Caesar een belangrijk hoofdstuk in zowel de film- als muziekgeschiedenis.
De soundtrack bevat iconische tracks als Down And Out In New York City, The Boss, Blind Man Can See It en Mama's Dead, waarin James Brown krachtige grooves combineert met strakke blazers, diepe baslijnen en zijn kenmerkende soulvolle vocalen. Veel nummers van dit album zijn later veelvuldig gesampled door hiphopartiesten en producers, waardoor de invloed van Black Caesar nog altijd voelbaar is.
Deze Red Vinyl LP is een prachtige gekleurde vinyluitgave van een absolute funk- en soulklassieker en mag niet ontbreken in de collectie van liefhebbers van James Brown, blaxploitation-soundtracks en vintage funk.
Tracklist
Side A
Down And Out In New York City
Blind Man Can See It
Sportin' Life
Dirty Harri
The Boss
Make It Good To Yourself
Side B
Mama Feelgood
Mama's Dead
White Lightning (I Mean Moonshine)
Chase
Like It Is, Like It Was
Specificaties
LP (vinyl)
Red Vinyl
Soundtrackalbum
Oorspronkelijke release: 1973
Genre: Funk / Soul / R&B / Soundtrack
Coloured Vinyl Edition
Highlights
Soundtrack van de klassieke film Black Caesar
Exclusieve Red Vinyl-uitgave
Inclusief The Boss, Down And Out In New York City en Blind Man Can See It
Een van James Browns meest invloedrijke funkalbums
Essentieel voor liefhebbers van funk, soul en blaxploitation-soundtracks
Betrouwbaar & Veilig thuiswinkelen

