Beleef een krachtig live-moment uit de carrière van Elvis Presley met de dubbel-LP “On Tour 1974 – Amarillo, Texas”. Deze speciale uitgave bevat het complete concert dat op 19 juni 1974 werd opgenomen in het Amarillo Civic Center Auditorium in Amarillo, Texas.
Aan het begin van zijn legendarische zomertournee van 1974 gaf Elvis een onvergetelijke performance die zijn ongeëvenaarde charisma en podiumpresentatie tentoonspreidde. De show is nu voor het eerst volledig geremasterd in verbluffende stereo, waardoor fans de energie van het concert kunnen ervaren met een verbeterde geluidskwaliteit.
De hoes toont een ongelooflijke foto van Elvis in zijn beroemde pauwenpak, genomen midden in een optreden terwijl hij een van zijn kenmerkende karatebewegingen uitvoert – een iconische afbeelding die perfect de kracht en het spektakel van zijn live shows in de jaren 70 weergeeft.
1974 markeerde Elvis' elfde grote tournee en de populariteit van de King of Rock 'n' Roll bereikte ongekende hoogten. De vraag naar tickets was zo groot dat meer dan 13.000 fans een petitie tekenden waarin ze vroegen om extra concerten. Dit resulteerde uiteindelijk in extra shows later in de tournee.
Deze dubbel-LP, uitgebracht door Memphis Recording Service, bevat het complete concert in Amarillo en is een onmisbare aanwinst voor verzamelaars van Elvis-vinyl, live-opnames en klassieke rockmemorabilia.
Een must-have voor elke serieuze fan van Elvis Presley en vintage live-optredens.
Tracklist:
A1. See See Rider
A2. I Got A Woman/Amen
A3. Elvis Talks
A4. Love Me
A5. Tryin’ To Get To You
A6. All Shook Up
B1. Love Me Tender
B2. Hound Dog,
B3. Fever
B4. Polk Salad Annie
B5. Why Me Lord?
B6. Suspicious Minds
C1. Band Introductions
C2. I Can’t Stop Loving You
C3. Help Me
C4. An American Trilogy
D1. Let Me Be There
D2. Heartbreak Hotel,
D3. Elvis Talks 2
D4. Funny How Time Slips Away
D5. Big Boss Man
D6. Can’t Help Falling In Love (Incomplete)
Betrouwbaar & Veilig thuiswinkelen
