Kave Home Vloerkleed Tribet Wol, 200 x 300cm
Dit handgemaakte tapijt heeft een jacquardontwerp met zebra-inspiratie dat een 3D-effect creëert. De kwaliteit van de wol zorgt voor een zachte en aangename textuur onder de voeten en biedt een uitstekende weerstand tegen dagelijks gebruik. De handgemaakte afwerking benadrukt de details en de diepte van het patroon, waardoor het een decoratief element wordt dat persoonlijkheid toevoegt. De wol die in dit product is gebruikt, kan een bepaalde hoeveelheid vezels afgeven, een natuurlijk proces dat gemakkelijk onder controle te houden is door regelmatig in de richting van de vezel te stofzuigen. Als er losse draden verschijnen, moeten deze voorzichtig met een schaar worden afgeknipt om het tapijt in perfecte staat te houden. Een veelzijdig en elegant product, ontworpen om zowel huiselijke als professionele ruimtes te verfraaien.
* Tapijt van wolmix.
* Zebrajacquard met 3D-effect.
* Handgemaakt.
* Wol kan een bepaalde hoeveelheid vezels loslaten. We raden aan regelmatig te stofzuigen in de richting van de vezels en losse draadjes af te knippen met een schaar.
Eigenschappen:
* Merk: Kave Home
* Materiaal: Wol
* Montage: Volledig afgemonteerd geleverd
* Lengte: 300 cm
* Breedte: 200 cm
* Onderhouds-instructie: Verwijder gemorst vocht onmiddellijk van je vloerkleed door stevig te drukken met een schone witte doek om te voorkomen dat het zich verspreidt. Dep het tapijt totdat er geen vocht meer op de doek komt. Niet wrijven.
* Algemene instructie: Gebruik geen schurende producten zoals aceton, bleekmiddel, oplosmiddel enz.
€ 419,-
Vandaag besteld
vanaf €100,- | of €7,95
Bezorging.
Thuisbezorgd door
DPD | DHL | PostNL | Transporteur
Retourneren.
Binnen 30 dagen
Levertijd
In de bestelbevestiging via mail staat bij ieder artikel de verwachte levertijd. Uiterlijk op de laatste dag voor het verstrijken van de genoemde levertijd, ontvang je van ons per mail een verzendbevestiging.
Als je meerdere artikelen hebt besteld, dan wordt jouw bestelling verstuurd zodra alle artikelen beschikbaar zijn. In dat geval moet je dus het artikel met de langste levertijd als uitgangspunt nemen. Soms is op verzoek een deellevering ook mogelijk. Dit kun je aanvragen via een e-mail naar de klantenservice.
Retourneren
In de winkel retourneren is altijd gratis. Als je je bestelling retour stuurt, zijn de kosten voor eigen rekening.
We raden aan om het pakket met een traceerbare verzendmethode te versturen. Je kunt ook kiezen voor onze afhaalservice (€ 40,-) Alle retourinformatie lees je in onze klantenservice ´Hoe kan ik mijn bestelling retourneren?´
